Skip to content

Kontaktujte nás a vytvořte si nezapomenutelná videa

Rádi Vám pomůžeme vytvořit nezapomenutelná videa, ať už se jedná o svatební a firemní záběry nebo video z dronu. Neváhejte nás kontaktovat!

+420720230250 | info@patronproduction.cz

NAPIŠTE NÁM

patron-vojta-pavel

O NÁS

Jsme Patron Production – patroni Vašich příběhů a jsme tu proto, abychom pomohli Vaší firmě vyniknout originálním videem. Natáčíme reklamní a produktová videa, promo videa, a dokumentujeme nezapomenutelné momenty z Vašich akcí a eventů. Jsme kreativní a inovativní nadšenci, kteří milují experimentování s moderní technikou, a inovací, proto našim videím nechybí jiskra.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně abychom pochopili jeho cíl a přinesli Vám profesionální výsledek. Náš kreativní tým kameramanů má za sebou řadu zkušeností a zaručí vždy profesionální výsledek. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří například pravidelné natáčení pořadu Toulavá kamera a Gejzír pro Českou Televizi. Vyberte nás a získejte video, které oživí Váš projekt a Váš úspěch.

KAMERAMAN

Pavel Kural

KAMERAMAN
KAMERAMAN

Vojtěch Masařík

KAMERAMAN

CO NABÍZÍME

Firemní video

Firemní video

Pomůžeme zviditelnit vaši firmu. Nabízíme kompletní řešení videa od námětu až po finální zpracování. Získejte cenovou nabídku pro brandové, produktové či eventové video ušité na míru vašim potřebám.

Svatební video

Svatební video

Zvěčníme váš Den D. Tvoříme svatební filmy, které mají duši a nezanechají jedno oko suché. Osobní přístup a uvolněná atmosféra je pro nás nejdůležitější – svatbu si užíváme společně s Vámi.

Video z dronu

Video z dronu

Vykouzlíme vám dechberoucí záběry pro vaše video. Záběry z dronu jsou moderní a oživí každou událost. Natáčíme budovy, firemní i soukromé akce. Proleťte se s našimi licencovanými piloty!

logo-white-svg
2022 Patron Production
+420 720 230 250
info@patronproduction.cz