Skip to content

Natáčení dronem | Dron video

Naše dron videa přinesou úchvatné snímky pro Vaše firemní i soukromá videa. Máte zájem o profesionální natáčení dronem? Kontaktujte naše profesionální dron piloty.

Video z dronu

O NÁS

Vítejte u Patron Production – Vašeho průvodce vzdušným prostorem. S vírou v kouzelnou sílu dronů jsme se specializovali na nejvyšší kvalitu záznamu z ptačí perspektivy. Naši licencovaní dron piloti jsou připraveni zachytit každý detail Vašeho objektu a přenést Vás do vzduchu prostřednictvím poutavého videa nebo fotografie. Natáčíme a fotíme budovy, komerční a veřejné prostory, historické památky, firemní akce a soukromé oslavy. Od roku 2017 létáme každý den s dokonale odzkoušenými postupy. Mezi naše spokojené klienty patří například Česká Televize. Připojte se k nim a zažijte kouzlo létání s Patron Production.

PROČ SI VYBRAT NÁS PRO DRON VIDEO?

S námi máte jistotu bezstarostného létání. Od kreativního návrhu scénáře, přes kontrolu lokace a získání povolení od Úřadu pro civilní letectví až po dodání videa ve formátu dle Vašich přání, my se o vše postaráme. S láskou ke své práci neustále inovujeme a inspirujeme se zahraničními trendy a technologiemi, abychom Vám mohli nabídnout nejmodernější způsob zaznamenání Vašeho objektu. Naše hlavy jsou plné originálních nápadů, které rádi přetváříme v realitu. Tak neváhejte a proleťte se s námi do světa dron videa.

DRON PILOT

Pavel Kural

DRON PILOT
ASISTENT PILOTA

Vojtěch Masařík

ASISTENT PILOTA

CO NABÍZÍME

LETECKÁ FOTOGRAFIE

LETECKÁ FOTOGRAFIE

Umožníme vám vidět svět úplně novýma očima. Fotíme krajinná panoramata, budovy a areály. Nechte se uchvátit fotografiemi z ptačí perspektivy. 

LETECKÉ VIDEO

LETECKÉ VIDEO

Naše dron videa přinesou úchvatné snímky pro Vaše firemní i soukromá videa. Když hledáte profesionální a jedinečný způsob, jak prezentovat svůj projekt, dron video je tím pravým řešením!

REALITNÍ VIDEO

REALITNÍ VIDEO

Přineste svému podnikání konkurenční výhodu s poutavými záběry z dronu a nechte trh okouzlit Vaší nemovitostí. Kvalitními 4K záznamy ukážou Váš objekt z té nejlepší možné perspektivy. 

REFERENCE

logo-white-svg
2022 Patron Production
+420 720 230 250
info@patronproduction.cz