Svatební video

Svatební video právě tak jedinečné jako váš vztah

SVATEBNÍ VIDEO

Hledáte kameramana pro Vaše svatební video?

Šikovné očko, co zachytí každý významný moment z té správné perspektivy? Důvěřujte nám!

Postaráme se o to, aby  z Vašeho velkého dne zůstalo víc než jen krásná vzpomínka. Zvěčníme všechny důležité okamžiky do jedinečného a profesionálního videa. Přidáme trendy záběry z dronů a vše okořeníme špetkou kreativity. Vaše svatební video si tak po letech budete pouštět znova a znova.

Svatební kameraman

Záběry z dronu

Profesionální technika

Kreativní přístup a profesionalita

O NÁS

KAMERAMAN, WEBDESIGNER, DRON PILOT.

Pavel Kural

KAMERAMAN, WEBDESIGNER, DRON PILOT.
FOTOGRAF, KAMERAMAN, GRAFIK.

Vojtěch Masařík

FOTOGRAF, KAMERAMAN, GRAFIK.

Naším cílem je ohromit Vaše publikum! Jsme tým nadšenců do moderní technologie, kamer a dronů. Milujeme perfektně odvedenou práci a kreativní neotřelé nápady.

Klademe důraz na 

JEDINEČNOST A KVALITU.​

REFERENCE

Podívejte se na naše recenze svatebních videí.

Moc Vám děkujeme, video je nádherná vzpomínka, jste úžasný a moc šikovný 😍😊 — Lenka Prokopová, nevěsta

Pavle a Vojto, byli jste úžasní

Moc Vám děkujeme, video je nádherná vzpomínka, jste úžasný a moc šikovný 😍😊
— Lenka Prokopová, nevěsta
Kluci jsou strasne sikovni a je s nimi skvela spoluprace! — Tereza Stránská, nevěsta

Nejkrasnejsi svatebni video, co jsme si mohli prat.

Kluci jsou strasne sikovni a je s nimi skvela spoluprace!
— Tereza Stránská, nevěsta
Když jsme dostali finální svatební video, nechtěl jsem věřit tomu, jak dobře pánové pracují s videem a zvukem. Dokáží vycítit moment a jsou velmi pohotoví. Za výsledek jejich práce bych dal ruku do ohně. Viděl jsem několik jejich videí a všechna vypadají perfektně. — Tomáš Nurko, ženich

Jejich profesionalita předčí naprosto očekávání.

Když jsme dostali finální svatební video, nechtěl jsem věřit tomu, jak dobře pánové pracují s videem a zvukem. Dokáží vycítit moment a jsou velmi pohotoví. Za výsledek jejich práce bych dal ruku do ohně. Viděl jsem několik jejich videí a všechna vypadají perfektně.
— Tomáš Nurko, ženich
Kluci byli naprosto profesionální. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit, vždy vyšli vstříc. Jsme rádi, že jsme se pro svatební video nakonec rozhodli a že jsme se rozhodli právě pro kluky z Patron Production. Video od kluků je naprosto boží. Skvělé záběry, super sestříhané, s kluky byla sranda a hlavně video naprosto vystihlo atmosféru naší svatby. 🙂 Určitě služby Patron Production doporučujeme všem, kteří chtějí mít na svůj svatební den jednu z nejkrásnějších vzpomínek! Ještě jednou, kluci, děkujeme! — Barbora Zajíčková, nevěsta

Jejich profesionalita předčí naprosto očekávání.

Kluci byli naprosto profesionální. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit, vždy vyšli vstříc. Jsme rádi, že jsme se pro svatební video nakonec rozhodli a že jsme se rozhodli právě pro kluky z Patron Production. Video od kluků je naprosto boží. Skvělé záběry, super sestříhané, s kluky byla sranda a hlavně video naprosto vystihlo atmosféru naší svatby. 🙂 Určitě služby Patron Production doporučujeme všem, kteří chtějí mít na svůj svatební den jednu z nejkrásnějších vzpomínek! Ještě jednou, kluci, děkujeme!
— Barbora Zajíčková, nevěsta

KONTAKT

Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Nebo si s námi domluvte schůzku a podělte se o své představy!

info@patronproduction.cz
+420 720 230 250

Back To Top