Skip to content

Svatební video a fotografie

Dovolte nám udělat Váš svatební den nezapomenutelným. Nabízíme profesionální tvorbu svatebních filmů a svatebních fotografií.

SVATEBNÍ VIDEO A FOTO

Hledáte kameramana/fotografa na Vaší svatbu?

Šikovné očko, co zachytí každý významný moment z té správné perspektivy? Důvěřujte nám!

Postaráme se o to, aby z Vašeho velkého dne zůstalo víc než jen krásná vzpomínka. Zvěčníme všechny důležité okamžiky do jedinečného a profesionálního videa. Uděláme maximum pro to, abyste měli co nejkrásnější fotografie Vašeho výjimečného dne. Přidáme trendy záběry z dronů a vše okořeníme špetkou kreativity. Vaše svatební fotografie a video si tak po letech budete prohlížet znova a znova. 

Svatební kameraman

Svatební kameraman

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Profesionální technika

Profesionální technika

Kreativní přístup a profesionalita

Kreativní přístup a profesionalita

CENÍK

Víme, že každá svatba je jedinečná. Rádi vytvoříme balíček šitý na míru vám a vašim představám. Pokud sháníte kameramana nebo fotografa pouze na několik hodin nebo naopak na více hodin/dní, dejte nám vědět a domluvíme se individuálně.

Fotografie 12 000,-
1 fotograf
Minimálně 200 fotografií
10h focení
Cestovné 4Kč/1km z Prahy
NEZÁVAZNĚ POPTAT
Doporučujeme
Video + Foto 27 990,-
2 kameramani + 1 fotograf
10h focení a natáčení
Minimálně 200 fotografií
3-5 min. klip
25-50 min. záznam
4K video
Záběry z dronu
USB flash disk
Cestovné 5Kč/1km z Prahy
NEZÁVAZNĚ POPTAT
video 18 000,-
2 kameramani
10h natáčení
3-5 min. klip
25-50 min. záznam
4K video
Záběry z dronu
USB flash disk
Cestovné 4Kč/1km z Prahy
NEZÁVAZNĚ POPTAT

O NÁS

KAMERAMAN, WEBDESIGNER, DRON PILOT.

Pavel Kural

KAMERAMAN, WEBDESIGNER, DRON PILOT.
KAMERAMAN, GRAFIK, DRON PILOT.

Vojtěch Masařík

KAMERAMAN, GRAFIK, DRON PILOT.
FOTOGRAFKA

Helena Kosková

FOTOGRAFKA

Naším cílem je ohromit Vaše publikum! Jsme tým nadšenců do moderní technologie, kamer a dronů. Milujeme perfektně odvedenou práci a kreativní neotřelé nápady.

Klademe důraz na 

JEDINEČNOST A KVALITU.​

REFERENCE

Podívejte se na naše recenze svatebních videí a fotografií.

Moc Vám děkujeme, video je nádherná vzpomínka, jste úžasný a moc šikovný 😍😊 — Lenka Prokopová, nevěsta

Pavle a Vojto, byli jste úžasní

Moc Vám děkujeme, video je nádherná vzpomínka, jste úžasný a moc šikovný 😍😊
— Lenka Prokopová, nevěsta
Ahoj kluci, chtěli jsme vám s Františkem ještě jednou moc poděkovat! Z videa jsme naprosto unešeni! Je krasné a vy jste strasně moc šikovní a úžasní! — Amálie Urban, nevěsta

Z videa jsme naprosto unešeni!

Ahoj kluci, chtěli jsme vám s Františkem ještě jednou moc poděkovat! Z videa jsme naprosto unešeni! Je krasné a vy jste strasně moc šikovní a úžasní!
— Amálie Urban, nevěsta
Děkujeme za úžasné svatební video, přesně takto jsme si ho vysnili. Kluci jsou profesionálové ve svém oboru. Snaží se maximálně naplnit požadavky, přání a představy. V našem případě výsledek překonal očekávání. Když se na video dívám, jako kdybych se tam teleportovala - emoce, nálada, energie vše tam je a my se tam můžeme vrátit zas a znova a náš den si do detailu připomenout. — Pavla Jelenová, nevěsta

Kluci jsou profesionálové ve svém oboru.

Děkujeme za úžasné svatební video, přesně takto jsme si ho vysnili. Kluci jsou profesionálové ve svém oboru. Snaží se maximálně naplnit požadavky, přání a představy. V našem případě výsledek překonal očekávání. Když se na video dívám, jako kdybych se tam teleportovala – emoce, nálada, energie vše tam je a my se tam můžeme vrátit zas a znova a náš den si do detailu připomenout.
— Pavla Jelenová, nevěsta
Když jsme dostali finální svatební video, nechtěl jsem věřit tomu, jak dobře pánové pracují s videem a zvukem. Dokáží vycítit moment a jsou velmi pohotoví. Za výsledek jejich práce bych dal ruku do ohně. Viděl jsem několik jejich videí a všechna vypadají perfektně. — Tomáš Nurko, ženich

Jejich profesionalita předčí naprosto očekávání.

Když jsme dostali finální svatební video, nechtěl jsem věřit tomu, jak dobře pánové pracují s videem a zvukem. Dokáží vycítit moment a jsou velmi pohotoví. Za výsledek jejich práce bych dal ruku do ohně. Viděl jsem několik jejich videí a všechna vypadají perfektně.
— Tomáš Nurko, ženich
Kluci jsou strasne sikovni a je s nimi skvela spoluprace! — Tereza Stránská, nevěsta

Nejkrasnejsi svatebni video, co jsme si mohli prat.

Kluci jsou strasne sikovni a je s nimi skvela spoluprace!
— Tereza Stránská, nevěsta
Kluci byli naprosto profesionální. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit, vždy vyšli vstříc. Jsme rádi, že jsme se pro svatební video nakonec rozhodli a že jsme se rozhodli právě pro kluky z Patron Production. Video od kluků je naprosto boží. Skvělé záběry, super sestříhané, s kluky byla sranda a hlavně video naprosto vystihlo atmosféru naší svatby. 🙂 Určitě služby Patron Production doporučujeme všem, kteří chtějí mít na svůj svatební den jednu z nejkrásnějších vzpomínek! Ještě jednou, kluci, děkujeme! — Barbora Zajíčková, nevěsta

Nebyl problém se na čemkoliv domluvit

Kluci byli naprosto profesionální. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit, vždy vyšli vstříc. Jsme rádi, že jsme se pro svatební video nakonec rozhodli a že jsme se rozhodli právě pro kluky z Patron Production. Video od kluků je naprosto boží. Skvělé záběry, super sestříhané, s kluky byla sranda a hlavně video naprosto vystihlo atmosféru naší svatby. 🙂 Určitě služby Patron Production doporučujeme všem, kteří chtějí mít na svůj svatební den jednu z nejkrásnějších vzpomínek! Ještě jednou, kluci, děkujeme!
— Barbora Zajíčková, nevěsta

KONTAKT

Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Nebo si s námi domluvte schůzku a podělte se o své představy!

info@patronproduction.cz
+420 720 230 250

Back To Top