Skip to content

Firemní video | Eventové video| Produktové video

Natočíme pro Vás jedinečné firemní, eventové, produktové nebo dron video.

patron-vojta-pavel

O NÁS

My jsme Patron Production a jsme tu proto, abychom pomohli vaší firmě vyniknout originálním videem. Natáčíme poutavá reklamní, produktová promo videa, či videa z akcí a eventů ve vysoké 4K kvalitě. Nebojíme se kreativních nápadů a jsme nadšenci do moderní techniky a inovací, proto našim videím nechybí jiskra.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se pochopit cíl výsledného produktu. Náš kreativní tým kameramanů má za sebou řadu zkušeností a zaručí vždy profesionální výsledek. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří například pravidelné natáčení pořadu Toulavá kamera a Gejzír pro Českou Televizi.

KAMERAMAN

Pavel Kural

KAMERAMAN
FOTOGRAFKA

Helena Kosková

FOTOGRAFKA
KAMERAMAN

Vojtěch Masařík

KAMERAMAN

CO NABÍZÍME

Firemní video

Firemní video

Firemní brandová videa zvýší povědomí vaší značky. Oslovte nové nebo stávající klienty díky poutavému videu na míru.

Produktové video

Produktové video

Plánujete launch nového produktu? Chcete získat nové zákazníky? Vytvoříme pro vás originální produktové video v různých formátech připravené rovnou ke sdílení.

Eventové video

Eventové video

Video o vašem eventu řekne víc než fotka. Natáčíme festivaly, koncerty, konference, sportovní akce, firemní večírky a teambuilding originálně a ve 4K kvalitě.

Video z dronu

Video z dronu

Záběry z dronů jsou moderní a oživí každou událost. Jsme piloti s licencí a orientace ve vzdušném prostoru nám nedělá žádný problém. Používáme nejmodernější techniku. 

REFERENCE

logo-white-svg
2022 Patron Production
+420 720 230 250
info@patronproduction.cz