Skip to content

Firemní video | Eventové video| Produktové video

Natočíme pro Vás jedinečné firemní, eventové, produktové nebo dron video.

patron-vojta-pavel

O NÁS

My jsme Patron Production a jsme tu proto, abychom pomohli vaší firmě vyniknout originálním videem. Natáčíme poutavá reklamní, produktová promo videa, či videa z akcí a eventů ve vysoké 4K kvalitě. Nebojíme se kreativních nápadů a jsme nadšenci do moderní techniky a inovací, proto našim videím nechybí jiskra.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se pochopit cíl výsledného produktu. Náš kreativní tým kameramanů má za sebou řadu zkušeností a zaručí vždy profesionální výsledek. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří například pravidelné natáčení pořadu Toulavá kamera a Gejzír pro Českou Televizi.

KAMERAMAN

Pavel Kural

KAMERAMAN
FOTOGRAFKA

Helena Kosková

FOTOGRAFKA
KAMERAMAN

Vojtěch Masařík

KAMERAMAN

CO NABÍZÍME

Firemní video

Firemní video

Firemní brandová videa zvýší pro podporu vaší značky. Zůstaňte v povědomí vašich klientů díky poutavému videu na míru.

Produktové video

Produktové video

Plánujete launch nového produktu? Chcete získat nové zákazníky? Vytvoříme pro vás originální produktové video v různých formátech připravené rovnou ke sdílení.

Eventové video

Eventové video

Video o vašem eventu řekne víc než fotka. Natáčíme festivaly, koncerty, konference, sportovní akce, firemní večírky a teambuilding originálně a ve 4K kvalitě.

Video z dronu

Video z dronu

Záběry z dronů jsou moderní a oživí každou událost. Jsme piloti s licencí a orientace ve vzdušném prostoru nám nedělá žádný problém. Používáme nejmodernější techniku. 

REFERENCE

Podívejte se na naše recenze firemních videí

Vše, co jsme požadovali, kluci zvládli během pár dní zajistit. Poptávali jsme webové stránky pro společnost B&K vision s.r.o., webovky jsme potřebovali rychle a kvalitně a obojí se splnilo na 1! Když jsme v průběhu potřebovali něco doplnit či změnit, kluci okamžitě reagovali a vždy během krátké doby zpracovali. Určitě tuto firmu doporučuji! Nejen, že jsou šikovní, ale velmi kreativní a dokáží do každého projektu vložit kus sebe. Společnosti Patron Production takto moc děkuji za spolupráci a když budeme mít nějaký další projekt, určitě se na ně opět obrátíme. — Lucie Čiháková, privátní poradce.

Se společností mám velmi dobrou zkušenost.

Vše, co jsme požadovali, kluci zvládli během pár dní zajistit. Poptávali jsme webové stránky pro společnost B&K vision s.r.o., webovky jsme potřebovali rychle a kvalitně a obojí se splnilo na 1! Když jsme v průběhu potřebovali něco doplnit či změnit, kluci okamžitě reagovali a vždy během krátké doby zpracovali. Určitě tuto firmu doporučuji! Nejen, že jsou šikovní, ale velmi kreativní a dokáží do každého projektu vložit kus sebe. Společnosti Patron Production takto moc děkuji za spolupráci a když budeme mít nějaký další projekt, určitě se na ně opět obrátíme.
— Lucie Čiháková, privátní poradce.
Nastupující generace, vše velmi profesionální a ve špičkové kvalitě. S kluky spolupracujeme v široké škále služeb, nejsilnější jsou vsak v tom co je baví!!! — Tomáš Jirsa, CEO.

S kluky mám tu nejlepší zkušenost.

Nastupující generace, vše velmi profesionální a ve špičkové kvalitě. S kluky spolupracujeme v široké škále služeb, nejsilnější jsou vsak v tom co je baví!!!
— Tomáš Jirsa, CEO.
Spolupráce s nimi je rychlá, kvalitní a za normální cenu. Rozhodně budeme posílat další zakázky! Děkujeme! — Veronika Čadková, asistentka ředitele.

S PP mám jedině ty nejlepší zkušenosti!

Spolupráce s nimi je rychlá, kvalitní a za normální cenu. Rozhodně budeme posílat další zakázky! Děkujeme!
— Veronika Čadková, asistentka ředitele.
Komunikace a focení/natáčení probíhá velmi rychle a při tvorbě webu vyhoví se vším. — Daniel Bendík, fyzioterapeut.

Spolupráce s Patron Production byla na jedničku.

Komunikace a focení/natáčení probíhá velmi rychle a při tvorbě webu vyhoví se vším.
— Daniel Bendík, fyzioterapeut.

NAPIŠTE NÁM

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a firmou Google
Ochrana Soukromí a Smluvní podmínky.
logo-white-svg
2022 Patron Production
+420 720 230 250
info@patronproduction.cz