Skip to content

Firemní video | Eventové video| Produktové video

Natočíme pro Vás jedinečné firemní, eventové, produktové nebo dron video.

patron-vojta-pavel

O NÁS

Jsme Patron Production – patroni Vašich příběhů a jsme tu proto, abychom pomohli Vaší firmě vyniknout originálním videem. Natáčíme reklamní a produktová videa, promo videa, a dokumentujeme nezapomenutelné momenty z Vašich akcí a eventů. Jsme kreativní a inovativní nadšenci, kteří milují experimentování s moderní technikou, a inovací, proto našim videím nechybí jiskra.

PROČ SI VYBRAT NÁS PRO FIREMNÍ VIDEO?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně abychom pochopili jeho cíl a přinesli Vám profesionální výsledek. Náš kreativní tým kameramanů má za sebou řadu zkušeností a zaručí vždy profesionální výsledek. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří například pravidelné natáčení pořadu Toulavá kamera a Gejzír pro Českou Televizi. A kromě toho nabízíme také skvělé fotografie, které již zdobí stránky prestižních společností a publikací. Vyberte nás a získejte video a fotky, které oživí Váš projekt a Váš úspěch.

KAMERAMAN

Pavel Kural

KAMERAMAN
KAMERAMAN

Vojtěch Masařík

KAMERAMAN
FOTOGRAFKA

Aneta Jodarová

FOTOGRAFKA

CO NABÍZÍME

Firemní video

Firemní video

Firemní brandová videa zvýší povědomí Vaší značky. Oslovte nové nebo stávající klienty díky poutavému videu na míru.

Produktové video

Produktové video

Plánujete launch nového produktu? Vytvoříme pro Vás originální produktové video v různých formátech připravené rovnou ke sdílení.

Eventové video

Eventové video

Video o Vašem eventu řekne víc než fotka. Natáčíme festivaly, koncerty, konference, sportovní akce, firemní večírky a teambuilding.

Video z dronu

Video z dronu

Záběry z dronů jsou moderní a oživí každou událost. Jsme piloti s licencí a orientace ve vzdušném prostoru nám nedělá žádný problém. 

REFERENCE

logo-white-svg
2022 Patron Production
+420 720 230 250
info@patronproduction.cz